J1772 M16box Smart Wifi Зарядний пристрій

J1772 M16box Smart Wifi Зарядний пристрій


Призначення:  Зарядний пристрій J1772 M16Box-це найдосконаліший зарядний пристрій на ринку. Жоден зарядний пристрі.. Детальніше
від 195.00
J1772 32A Зарядний пристрій

J1772 32A Зарядний пристрій


Призначення:  Зарядні пристрої Runateam 6A - 32A-це найбільш універсальне рішення, доступне на ринку зарядних прис.. Детальніше
від 250.00
J1772 32A Light Зарядний пристрій

J1772 32A Light Зарядний пристрій


Призначення:  Остання розробка Runateam дозволила при збереженні максимального функціоналу зменшити електроніку до.. Детальніше
від 205.00
J1772 6-10-16A Зарядний пристрій

J1772 6-10-16A Зарядний пристрій


Призначення:  Зарядний пристрій J1772 16А виробництва компанії Runateam - це ідеальне рішення для людей, які плану.. Детальніше
від 152.00
J1772 6-16A (BOX) Зарядний пристрій

J1772 6-16A (BOX) Зарядний пристрій


Призначення:  Зарядний пристрій J1772 зі струмом зарядки від 6а до 16А у версії «BOX» — це поєднання доступної цін.. Детальніше
від 166.00
Перехідник для зарядки електромобіля

Перехідник для зарядки електромобіля


Призначення:  Перехідник для підключення зарядних станцій з однофазної промислової розеткою 32а до домашніх електр.. Детальніше
від 13.00

Інтернет-магазин topcable.org.ua реалізує широкий асортимент зарядних пристроїв для електромобілів з оперативною доставкою по всій території України. Купуючи зарядний пристрій для тягового акумулятора електромобіля в нашій компанії, клієнти отримують високу якість виробів за помірною ціною. Ми є виробником зарядних пристроїв для електромобілів, що дозволяє нам надавати всім покупцям тривалі гарантійні зобов'язання.


Грамотні фахівці компанії допоможуть кожному замовнику підібрати зарядний пристрій для Вашого електромобіля:


Fiat 500e, Ford Fusion Energi, Mitsubishi I-MiEV, Ford C-Max Energi, Mercedes B-Class Electric Drive, Volkswagen E-Golf, Тесла model S, Nissan Leaf, Renault-Zoe, Форд Фокус Electric, BMW i3, Тойота Пріус, Kia Soul EV, Шевроле Спарк.


АКБ авто відповідно до необхідних експлуатаційними і конструктивними параметрами.


Різновиди зарядних пристроїв


Щоб купити зарядний пристрій для електричного автомобіля, яке буде ефективно заряджати тягову акумуляторну батарею, слід чітко знати всі основні параметри зарядки: тип роз'єму, максимальну силу струму, потужність, напругу, додаткові функції. Оптимальне поєднання всіх цих характеристик дозволить зручно і безпечно проводити зарядку електричних авто.


Конструктивні особливості роз'єму


В даний час найбільш поширеним конструктивним рішенням для зарядки електромобілів є роз'єм Type 1 J1772. Його використовують виробники електромобілів азіатського і американського виробництва. Зарядка здійснюється від однофазної мережі змінної напруги величиною 220 Вольт. Максимальна сила струму для цього роз'єму становить до 80 32 ампер, а потужність відповідає 17600 Вт.


Режими роботи зарядного пристрою


Відповідно до вимог міжнародного стандарту IEC 62196 все зарядні пристрої для електромобілів можуть працювати в наступних основних режимах:


  1. Mode 1. Заряд тягової батареї здійснюється змінним струмом від побутової мережі з напругою 220 вольт.


  1. Mode 2. Підзарядка електромобілів проводиться змінним струмом від побутової електричної мережі з використанням спеціального роз'єму кабеля 07-, який дозволяэ заряджати електромобіль в будь-яку погоду. Навіть при температурі від -25 до +90 градусів Цельсія.


  1. Mode 3. Має трифазну або однофазну зарядку, яка живиться від змінного струму з використанням спеціального раз'ема. У середині роз`єм Type 1 J1772 вбудована плата управління зарядом змогою відключати контроль наявності заземління якісним кабелем Xtem H07RN-F, який дозволяє заряджати електромобіль на вулиці в будь-яку погоду.


  1. Mode 4. Має швидку зарядку (Fast charger) з постійним струмом, що дозволяє в стислі терміни забезпечити зарядку більше половини АКБ.


В процесі зарядки електромобілів система управління живленням і контролем має можливість включати і відключати контроль наявності заземлення і робити плавне регулювання струму заряду, що збереже її в справному стані і продовжить її термін служби.

Чому нам довіряють?

Скільки коштує зарядити електромобіль в Україні знають всі любителі транспортних засобів на електричній тязі. З цієї причини популярності цього виду транспорту росте в геометричній прогресії. Наш інтернет-магазин пропонує скористатися вигідною пропозицією і купити зарядний пристрій для електромобіля в широкому асортименті виробів різної конфігурації. Всі покупці наших товарів отримують численні переваги:


          Демократичний рівень цін, який оптимально відповідає високій якості виробів.


          Повна сумісність з більшістю електромобілів, яка присутня на ринку України.


          Професійна консультація в підборі зарядного пристрою саме для Вашого електромобіля.


          Високий рівень безпеки і надійності, які в повній мірі відповідають всім міжнародним стандартам.


Оформити замовлення на зарядний пристрій для автомобіля можна за телефоном, E-mail або заповнивши спеціальну форму зворотного зв'язку на нашому офіційному сайті.

Ваш кошик порожній!