TOPFLEX V-K H05V-K & H07V-K провід монтажний

TOPFLEX V-K H05V-K & H07V-K провід монтажний


Проводник: Электролитическая медь, класс 5 (гибкая), согласно EN 60228
Изоляционный слой: Гибкий ПВХ. Провод имеет специальное «скользкое» покрытие для улучшения прокладки в каналах и в пучках
Призначення:  TOPFLEX V-K H05V-K H07V-K Провід монтажний Пропонований надгнучкий монтаж.. Детальніше
від 0.17
TOXFREE ZH ES05Z1-K & H07Z1-K (AS) Високо безпечна установка

TOXFREE ZH ES05Z1-K & H07Z1-K (AS) Високо безпечна установка


Проводник: Электролитическая медь, класс 5 (гибкая), согласно EN 60228
Изоляционный слой: Полиолифин LSZH, со “сверх скользким” покрытием
Призначення:  TOXFREE ZH ES05Z1-K H07Z1-K (AS) Високо Безпечна Установка .. Детальніше
від 0.26

Монтажний провід - різновид кабельно-провідникової продукції, призначен для з'єднання електротехнічних приладів і схем. Застосовується в одній електричній установці і для підключення суміжних пристроїв. Всі монтажні дроти нашого виробника з нанесеним маркуванням на зовнішній оболонці з кроком один метр. 

 

Структура дрота монтажного мідного одножильного

 

Мідний дріт монтажний одножильний використовується для одиночного з'єднання, в парі або пучку. Його відмінна гнучкість зумовлена структурою: жила складається з пучка тонких звітих дротів. Радіус вигину при монтажі становить мінімум 3 діаметра кабелю, що є великою перевагою при прокладці в обмеженому просторі і в важкодоступних місцях. 

 

Ізоляційна оболонка провідника проводиться з полівінілхлориду і поліолефіну. Це полімерні матеріали з гладкою слизькою поверхнею. З ними зручно працювати при прокладках в металлорукавах і гофротрубах. 

 

Для зручного, безпечного і швидкого монтажу виробники випускають оболонки різних кольорів. Це допомагає електромонтерам швидко розібратися в складних схемах, визначити який дріт до чого повинен підключатися. Європейські стандарти встановлюють співвідношення кольору і призначення:

  • коричневий, сірий, чорний, білий, червоний, помаранчевий, фіолетовий, блакитний, рожевий - фаза;

  • синій - робочий «нуль»;

  • жовтий, зелений, жовто-зелений - «земля». 

 

Марки монтажних проводів

 

Компанія Runateam пропонує кабельно-провідникову продукцію, виготовлену іспанською компанією TOP Cable. Це визнаний європейський бренд, який випускає високоякісні кабельні вироби різного призначення. Грамотно підібраний монтажний провід для пайки гарантує безпечну і безпроблемну роботу електрообладнання:

 

  • TOPFLEX VK H05V-K і H07V-K. Перетин від 0,5-95 мм². Використовується у важких для прокладки місцях, підходить для побутових мереж, в розподільних щитах, системах освітлення, системах сигналізації, спостереження і контролю, промисловому обладнанні з напругою 220 В і 380 В. 

  • TOXFREE ZH ES05Z1-K і H07Z1-K (AS). Перетин від 0,75-240 мм ². Кабель без галогенів найвищого рівня безпеки. При нагріванні і в відкритому полум'ї не виділяє токсичних газів. Використовується в побутової проводці, для прокладки в громадських місцях, комп'ютерних залах, офісних будівлях, лабораторіях, підприємствах. 

 

Рекомендуємо монтажний провід купити у офіційного дилера заводу виробника TOP Cable. Вся продукція сертифікована за європейськими і міжнародними стандартами, супроводжується гарантією виробника. Купуйте електротехнічні товари в магазині Runateam!

Ваш кошик порожній!