H07RN-F XTREM кабель гнучкий

H07RN-F XTREM кабель гнучкий


Проводник: Электролитическая медь, клас 5/6 (гибкая), согласно EN 60228
Изоляционный слой: Резиновая смесь ( тип Е14)
Внешняя оболочка: Резиновая смесь (тип ЕМ2). Черного цвета
Призначення:  Кабель гнучкий H07RN-F XTREM H07RN-F XTREM - кабель силовий гнучкий з гумовою ізоляцією. Призначений.. Детальніше
від 1.10
POWERFLEX RV-K Силовий кабель

POWERFLEX RV-K Силовий кабель


Проводник: Электролитическая медь, клас 5 (гибкая), согласно EN 60228
Изоляционный слой: XLPE, сшитый полиэтилен
Внешняя оболочка: Внешняя оболочка из гибкого ПВХ черного цвета
Призначення:  POWERFLEX RV-K Силовий Кабель Пропонований вид кабельної продукції - виріб відомої іспанс.. Детальніше
від 0.48

Кабель для баштового крана і кран-балки

Функціонування вантажопідйомного обладнання такого, як кран-балка або баштовий кран, неможливо без використання надійного силового кабелю, який забезпечує енергопостачання від двигуна до інших механізмів.

Кабель для баштового крана і кран-балки виготовляється з міді: багатодротяні жили покривають гумовим матеріалом і наносять оболонку з полімерів для поліпшення ізоляції. Ізоляційний матеріал дозволяє підвищити надійність функціонування кабелю, зводить до мінімуму ризик пошкодження виробу через температурні перепади. Електропостачання підводять по дроту, використовуючи струну з металу і рухливі кільця. Кабелі розробляють для розташування як всередині так і зовні приміщення, наприклад в коморах. Всі моделі електропроводки мають додаткову морозостійкість.

 

Провід для вежових кранів і кранів-балок - особливості

Для забезпечення надійної і тривалої експлуатації кабель для баштового крана і кран балки повинен мати ряд обов'язкових властивостей:

  • Температурна стійкість: як до дуже низьким, так і дуже високим показникам;

  • Стійкість до механічних впливів. Для цього окремі моделі виготовляють з використанням сердечників, розташованих усередині кабелю.

  • У кабелі H07RN-F XTREM стійкість до згинання і кручення (вимірюється в кількостях циклів, мінімальний показник 30 000 і більше).

  • Тривалий термін служби;

  • Безпечна експлуатація;

  • Різні види січення і кількості жил, що значно розширює спектр використання продукції;

  • Гарантія якості.

Стабільна, безпечна і надійна робота кранів-балок і вежових кранів забезпечується завдяки використанню якісних сертифікованих кабелів для передачі електричного струму. Тому купувати проводку для вантажопідйомної техніки рекомендовано в авторитетного продавця, який надає гарантію від виробника і дає відповідність до європейських стандартів.

Ваш кошик порожній!